OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24.07.2016 R.

17. NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Przeżywamy 17. niedzielę zwykłą w ciągu roku. W tych ostatnich dniach towarzyszy nam grupa 160 pielgrzymów z Kolumbii, Argentyny, Brazylii i Hiszpanii. Zapraszamy dzisiaj na 16.00 na boisko Szkoły Podstawowej, gdzie zostanie rozegrany Turniej Piłki Nożnej, a już dzisiaj i jutro nasi goście udadzą się do Trzebnicy i Częstochowy, a potem do Krakowa.

2.    Bardzo gorąco prosimy: Opiszcie swoje wrażenia z pobytu Pielgrzymów w naszej parafii! KONIECZNIE już teraz, nie odwlekajcie tego, bo upływający czas kradnie wspomnienia! Wyślijcie je na adres naszego Sztabu Parafialnego (jest na stronie parafii – zakładka ŚDM) lub przekażcie na kartkach ks. Grzegorzowi po jego powrocie z urlopu!

3.    Zapraszamy także do zaglądania na naszą stronę internetową, gdzie w miarę możności umieszczamy dorzucamy nowe rzeczy dotyczące ŚDM w naszej parafii.

4.    Jutro święto św. Jakuba Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Jest to święto patronalne naszego Księdza Proboszcza. Msza św. w intencji solenizanta z poświęceniem aut o godz. 18.00. Zapraszamy.

5.    We wtorek wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP, w piątek św. Marty.

6.    Prasa katolicka, czyli Gość Niedzielny i Niedziela rozprowadzane są dzisiaj wyjątkowo w zakrystii.