OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 12.05.2019 r.

1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną, która jest Niedzielą Dobrego Pasterza. Gościmy dziś w naszej parafii Ks. Rektora MWSD we Wrocławiu Kacpra Radzkiego, który głosi okolicznościowe kazania. Witamy także kleryków, którzy przybyli razem z Ks. Rektorem. Pragniemy w tym czasie wspólnie modlić się o nowe i dobre powołania do służby Bożej.
2. W przyszłą niedzielę, 19 maja o godz. 10.00 odbędzie się Uroczystość I Komunii Św. w naszej parafii. Pozostałe Msze Św. o godz. 7.00, 8.30, 12.00, 13.00 i 18.00.
3. Spowiedź dla dzieci I-komunijnych i rodziców w sobotę od godz. 9.00 wg następującej kolejności: 9.00 – 3A, 9.30 – 3B, 10.00 – 3C, 10.30 – 3D, 11.00 – 3E i dzieci spoza SP Nr 113.
4. Spotkanie z rodzicami dzieci rocznicowych w najbliższy wtorek o godz. 19.00. Rocznica I Komunii Św. w niedzielę, 26 maja o godz. 11.30.
5. Zapraszamy na XXIII Spotkanie Młodych na Polach Lednickich pod hasłem: „Wiesz, że Cię kocham” w dniu 1 czerwca. Zapisy i informacje w zakrystii u Ks. Piotra. Koszt wyjazdu 60 zł.
6. Przypominamy kandydatom do bierzmowania o obowiązkowym udziale w nabożeństwach majowych.
7. Nabożeństwo fatimskie w poniedziałek po majówce w kaplicy MB Ostrobramskiej.
8. W przyszłą niedzielę, 19 maja, odbędzie się 4. Archidiecezjalna Pielgrzymka Świata Ludzi Pracy do Henrykowa. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 12.00. Dojazd do Henrykowa we własnym zakresie.
9. Dziś o godz. 19.00 w salce spotkanie dla osób uczestniczących w pielgrzymce listopadowej do Ziemi Świętej. Prosimy zabrać ze sobą zaliczkę w wysokości 800 zł.
10. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Warszawy i Niepokalanowa są proszone o wpłacenie pozostałej kwoty do końca maja. Są jeszcze 3 wolne miejsca na tę pielgrzymkę.
11. W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.
12. Kalendarz liturgiczny:
• wtorek – święto Św. Macieja, Apostoła.
• czwartek – święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, Patrona Polski.