OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 07.04.2019 r.

1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu, która rozpoczyna czas Rekolekcji. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej Ks. dra Mariana Biskupa i polecamy Go naszej wspólnej modlitwie, by dzięki darom Ducha Św. dotarł do wielu serc, które potrzebują jeszcze nawrócenia. Dzisiaj Msze Św. z nauką ogólną. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.  W poniedziałek, wtorek i środę Msze Św. z nauką ogólną o godz. 9.00 i 18.00. Również w poniedziałek, wtorek, środę Msza z nauką dla dzieci o 17.00 a dla młodzieży o 19.15 bez Mszy Św. w kaplicy MB Ostrobramskiej. Dniem spowiedzi będzie wtorek. Rano od 8.00 do 10.00, po południu od 16.00 do 19.00. Pro-simy spowiedzi nie odkładać na późniejszy termin.
2. W piątek po rekolekcjach nabożeństwa Drogi Krzyżowej o 5.15, 9.00 i po Mszy Św. wieczornej ulicami naszego Osiedla. Szczególnie na tę Drogę Krzyżową zapraszamy.
3. Przyszła niedziela będzie już Niedzielą Palmową. Na każdej Mszy Św. poświęcenie palm. Zatem rozpoczniemy już czas Wielkiego Tygodnia, którego punktem kulminacyjnym będzie św. Triduum Paschalne.
4. Bardzo serdecznie zapraszamy na Niedzielę Młodych, która jak co roku odbędzie się na Ostrowie Tumskim, pod hasłem: „Oto Ja…” w niedzielę, 14.04. Zapisy i informacje u Ks. Piotra oraz na plakacie w przedsionku Kościoła. To wspólnotowe wyjście jest obowiązkowe dla kandydatów przygotowujących się do Bierzmowania.
5. Próba dla osób chętnych do udziału w śpiewie w czasie Triduum Paschalnego odbędzie się w czwartek, o godz. 19.00 w salce.
6. Zapraszamy wszystkich aktywnych sportowo i nie tylko na Mszę Św. dziękczynną za Sportowców, która odbędzie się w sobotę, 13.04, o godz. 12.00 w Katedrze św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu. Szczegóły na plakatach. Swój udział zapowiedziało wielu znanych sportowców wrocławskich. Pomysłodawcą tego wydarzenia są: Wojciech Bartnik, były polski bokser i medalista olimpijski i Andrzej Wierzgacz, polski koszykarz, pięciokrotny mistrz Polski ze Śląskiem Wrocław.
7. Nabożeństwo fatimskie z racji 13-go dnia miesiąca w sobotę po Mszy Św. wieczornej w kaplicy MB Ostrobramskiej.
8. Dziś członkowie Wspólnoty Żywego Różańca zbierają ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na dekoracje świąteczne.
9. Dzisiaj także Komitet Budowy Kościoła przeprowadza zbiórkę na kontynuację prac budowla-nych. Za pomoc składamy serdeczne podziękowanie: Bóg zapłać!
10. W czwartek, po rekolekcjach, na godz. 9.00 zapraszamy panów i panie do pomocy przy do-kładniejszym przygotowaniu kościoła do świąt. Chodzi o umycie szyby bocznej kaplicy, drzwi wewnętrznych Kościoła, krat itp. Prosimy zabrać ze sobą rękawiczki i ściereczki.
11. Spotkanie formacyjne dla mężczyzn w poniedziałek o godz. 20.30.

Komentarze są zamknięte.