OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKANOCNA 19.05.2019 r.

1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. Jest to w naszej parafii dzień I Komunii Św. Uroczysta Msza Św. Pierwszokomunijna o godz. 10.00. Pozostałe Msze Św. o godz. 7.00, 8.30, 12.00, 13.00 i 18.00.
2. Od poniedziałku do soboty dzieci pierwszokomunijne będą uczestniczyły w tzw. Białym Tygodniu. W poniedziałek dzieci uczestniczą najpierw o godz. 17.00 w nabożeństwie z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych i w Mszy o godz. 18.00. Natomiast od wtorku do soboty w Mszy Św. o godz. 18.00 i nabożeństwie majowym po Mszy.
3. Spowiedź dla dzieci rocznicowych i ich Rodziców i Rodzin w piątek od godz. 16.00 do 18.00. Rocznica I Komunii Św. w niedzielę, 26 maja o godz. 11.30.
4. W sobotę, 25 maja, o godz. 10.00 w Archikatedrze Wrocławskiej święcenia kapłańskie przyjmą Diakoni Mariusz i Andrzej, którzy praktykowali w naszej parafii. Zapraszamy do udziału w tej uroczystości oraz prosimy o modlitwę w ich intencji.
5. Zapraszamy na XXIII Spotkanie Młodych na Polach Lednickich pod hasłem: „Wiesz, że Cię kocham” w dniu 1 czerwca. Zapisy i informacje w zakrystii u Ks. Piotra. Koszt wyjazdu 60 zł.
6. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w niedzielę, 14 lipca. Wyjazd o godz. 5.00 z placu przed kościołem. Koszt 50 zł. Zapisy i informacja u p. Leszka. Telefon kontaktowy na plakacie w gablocie lub w zakrystii.
7. Dzisiaj odbywa się 4. Archidiecezjalna Pielgrzymka Świata Ludzi Pracy do Henrykowa. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 12.00. Dojazd do Henrykowa we własnym zakresie. Naszą wspólnotę parafialną reprezentuje Ks. Piotr.
8. Spotkanie formacyjne dla mężczyzn w poniedziałek o godz. 20.30.
9. Rada parafialna i Duszpasterze parafii pw. Świętej Jadwigi na Wrocławskim Kozanowie serdecznie zapraszają na 6. Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki w dniach 25-26 maja bieżącego roku, od godziny 13:00. Wśród wielu atrakcji dla najmłodszych (lunapark, kucyki, gry planszowe, Studio Myśli Kreatywnych i wielu, wielu innych) i dla starszych, w sobotę o godzinie 14:30 odbędzie się koncert zespołu 40-synów i 30-wnuków jeżdżących na 70-oślętach. W niedzielę zapraszamy na specjalny koncert poświęcony naszym mamom o godzinie 15:30, w wykonaniu Alexandra Martineza – laureata II edycji programu Mam Talent. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania.
10. Dzisiaj Komitet Budowy Kościoła przeprowadza zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.
11. Kalendarz liturgiczny:
• środa – wspomnienie św. Rity z Cascii, zakonnicy.
• piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych.