OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 01.05.2016 R.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.    Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną. Rozpoczynamy dziś Maryjny miesiąc. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy wieczornej, a w niedziele i święta o 17.00. Zachęcamy do licznego udziału.
Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy o 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2.    We wtorek, 3 maja, przypada doroczna Uroczystość NMP Królowej Polski oraz rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Postarajmy się udekorować nasze domy flagami, by podkreślić patriotyczny charakter tego dnia. Msze w porządku niedzielnym.

3.    W czwartek spotkanie kandydatów do Bierzmowania rozpocznie się Mszą o 18.00.

4.    W piątek o 19.30 w ramach spotkań modlitewnych Eucharystia.

5.    W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek w godzinach 16.00-1800.

6.    Trwają przygotowania do Uroczystości I Komunii Św. Przypominamy, że odbędzie się ona 15 maja o 11.00, a rocznica o 13.00.

7.    W liturgii:
– w poniedziałek – św. Atanazego
– w środę – św. Floriana
– w piątek – Św. Apostołów Filipa i Jakuba.