OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24.04.2016 R.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.    Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Maryjny miesiąc maj. Będzie to pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach  adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy o 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca. Nabożeństwa majowe w niedzielę o 17.00, a w dni powszednie po Mszy wieczornej. Zapraszamy do licznego udziału dorosłych, młodzież i dzieci, szczególnie rocznicowe i przygotowujące się do I Komunii Św.

2.    W dniu dzisiejszym na prośbę Ojca Św. Franciszka Kościół w całej Europie zbiera ofiary na Ukrainę. My również to czynimy ofiarując dzisiejszą tacę na ten cel. Przy wyjściu z kościoła Panie z Żywego Różańca stoją z puszkami, do których można złożyć ofiarę na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Kto by chciał wesprzeć wyjazd grupy około 20 młodych ludzi z naszej parafii na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa może to uczynić dokonując wpłaty na konto parafialne z dopiskiem „Światowe Dni Młodzieży”. Za wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać! Ze względu na dzisiejsze kwesty nie będzie zbiórki w przyszłą niedzielę na Komitet Budowy Kościoła.

3.    Zapraszamy dzieci, które w tym roku będą obchodzić rocznicę I Komunii św., na spotkanie do naszego kościoła w poniedziałek, 25 kwietnia, na godzinę 16.30. Dzieci prosimy o przyniesienie ze sobą książeczek pierwszopiątkowych.

4.    Zapraszamy wszystkich, którzy zadeklarowali, że przyjmą do swoich domów Pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży podczas ich pobytu w naszej parafii, a także wszystkich rozważających taką możliwość i wszystkich zainteresowanych tym, co będzie się działo podczas Dni w Diecezjach we Wrocławiu, na spotkanie do naszego kościoła dziś o 19.00. Chcemy przekazać informacje, podzielić się wiarą i zaprosić do wspólnej modlitwy.

5.    W liturgii:
– w poniedziałek – św. Marka Ewangelisty
– w piątek – św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła.

Komentarze są zamknięte.