OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 22. LISTOPADA 2015R.

OSTATNIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1.    Przeżywamy niedzielę, która kończy cykl roku liturgicznego. Jest to niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Niech Ten, któremu oddajemy dzisiaj królewską, boską cześć i uwielbienie, będzie Panem naszych pragnień i działań.

2.    Dzisiejsza niedziela jest dniem patronalnym Akcji Katolickiej naszej Archidiecezji. Gościmy dzisiaj z okolicznościowymi homiliami ks. dra Mariana Biskupa, Dyrektora Wydziału Duszpasterskiego Kurii Arcybiskupiej oraz Głównego Koordynatora Archidiecezjalnego Oddziału Akcji Katolickiej. Msza św. z udziałem członków poszczególnych oddziałów parafialnych Akcji Katolickiej o 11.30.
O 13.30, w salce na Skałce koncert zespołu ewangelizacyjnego G44, na który zapraszamy wszystkich. Wstęp bezpłatny.

3.    Trwamy na modlitwie wypominkowej codziennie o 17.15. Plan:

22 XI – Niedziela Nowodworska 85-95
23 XI – Poniedziałek Nowodworska 97-107
24 XI – Wtorek Budziszyńska 1-34A
25 XI – Środa Budziszyńska 36-84
26 XI – Czwartek Budziszyńska 86-116
27 XI – Piątek Budziszyńska 117-126
28 XI– Sobota Budziszyńska 127 – do końca
29 XI– Niedziela Krośnieńska i Gubińska

4.    W piątek Msza i spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania o 18.00.

5.    W piątek o 19.30 odbędzie się spotkanie modlitewne z rozważaniem Ewangelii św. Jana przed Najświętszym Sakramentem.

6.    W Roku Miłosierdzia zapraszamy do udziału w samolotowej pielgrzymce do Fatimy oraz Santiago de Compostela w terminie 08 – 13 lutego 2016 r. Szczegółowe informacje w gablocie oraz w zakrystii.

7.    W przyszłą niedzielę, 29 listopada, o 19.00 spotkanie dla osób, które planują we wrześniu przyszłego roku udać się w ramach pielgrzymki z naszej parafii do Ziemi Świętej.

8.    W zakrystii trwają zapisy na płytę DVD z konsekracji naszej świątyni (w komplecie 2 płyty w cenie 25 zł).

9.    W liturgii: we wtorek św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.