OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 15. LISTOPADA 2015R.

XXXIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.    Przeżywamy XXXIII niedzielę w ciągu roku. Na naszych oczach wypełnia się czas kolejnego roku liturgicznego. Przyszła niedziela będzie niedzielą Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Gościć będziemy na Mszach dopołudniowych ks. dra Mariana Biskupa, Dyrektora Wydziału Duszpasterskiego Kurii Arcybiskupiej i Koordynatora Archidiecezjalnego Oddziału Akcji Katolickiej we Wrocławiu. Eucharystia o 11.30 będzie z udziałem członków Akcji Katolickiej całej naszej Archidiecezji, a o 13.30 w salce na „Skałce” odbędzie się koncert zespołu ewangelizacyjnego G44. Zapraszamy.

2.    Kontynuujemy modlitwy wypominkowe. Przez cały najbliższy tydzień będziemy się gromadzić o 17.15, by modlić się za zmarłych z naszych rodzin, według następującego planu:

Ulica

15 XI – Niedziela Rogowska 26-44
16 XI – Poniedziałek Rogowska 46-76
17 XI– Wtorek Rogowska 78-102
18 XI – Środa Rogowska 104-130
19 XI – Czwartek Rogowska 136-176
20 XI – Piątek Nowodworska 1-13
21 XI – Sobota Nowodworska 14-83
22 XI – Niedziela Nowodworska 85-95

3.    Pamiętając o pięknej i wzruszającej Uroczystości poświęcenia naszej świątyni raz jeszcze dziękujemy tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do jej uświetnienia. Informujemy, że w niedługim czasie będzie możliwość zapisania się na zdjęcia pamiątkowe i prawdopodobnie film z całej Uroczystości.

4.    W piątek o 19.30 Adoracja z rozważaniem Ewangelii św. Jana.

5.    Komitet Budowy Kościoła prowadzi dziś zbiórkę ofiar na rzecz kontynuacji prac. Za zrozumienie składamy serdeczne Bóg zapłać. Odkładać teraz będziemy na nowe organy. Stare są w stanie opłakanym.