OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 19. LIPCA 2015R.

16. NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Dziś przeżywamy 16. niedzielę w ciągu roku. Przypominamy, że podczas całych wakacji nie odprawiamy Mszy św. o godz. 13.00.

2.    25 lipca – w sobotę Msza św. o godz. 18.00 w intencji naszego ks. Proboszcza Krzysztofa w dniu imienin. Po Mszy św. pobłogosławienie kierowców i ich pojazdów.

3.    Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymki: do Osiecznej do Matki Bożej Bolesnej – 2 sierpnia oraz do Częstochowy do Tronu Matki Bożej Jasnogórskiej – 22 sierpnia. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń w przedsionku kościoła.

4.    2 sierpnia 2015 roku o godzinie 6:00 z Katedry Wrocławskiej wyruszy 35. Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę. Serdecznie zapraszamy wszystkich na przeżycie wspaniałych rekolekcji w drodze. Parafianie z Nowego Dworu wędrują w grupie 7 zwanej powszechnie „Siódemeczka”. W tym roku początek pielgrzymki przypada na niedzielę, dlatego można wybrać się na jeden dzień i przekonać się jak to jest. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji dotyczących przygotowania bagażu, zapisów, trasy na stronie www.pielgrzymka.pl.
Aby ruszyć dobrze przygotowanym zapraszamy na Mszę Świętą przed Pielgrzymkową wraz z Adoracją Najświętszego Sakramentu dla gr. 7, 25 lipca o godzinie 18:00 w Kościele Parafialnym w Kątach Wrocławskich.
P.S. W zakrystii zapisy na pielgrzymowanie duchowe tych, którzy pragnęliby wybrać się piechotą, a nie mogą.

5.    W tygodniu w liturgii:
– w poniedziałek – uroczystość bł. Czesława – Głównego Patrona Miasta Wrocławia
w środę – wspomnienie św. Marii Magdaleny
w czwartek – święto św. Brygidy, zakonnicy – Patronki Europy
– w piątek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy
– w sobotę – święto św. Jakuba Apostoła.

6. Komitet Budowy Kościoła prowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych. Bóg zapłać za wszelkie wsparcie.

Komentarze są zamknięte.