OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 15. MARCA 2015R.

4. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Przeżywamy 4. niedzielę Wielkiego Postu. Niech najbliższe dni przygotują nas do przeżycia rekolekcji wielkopostnych, które od przyszłej niedzieli wygłosi ks. Andrzej Jaremko, pochodzący z parafii na Muchomorze Małym. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Ks. Rekolekcjoniście i całej parafii. Plan rekolekcji podamy za tydzień, będzie również widoczny na stronie internetowej. Już dzisiaj informujemy, że dniem spowiedzi będzie środa, 25. marca, w godzinach: od 8.00 do 10.00 oraz od 16.00 do 19.00.

2. Dzisiaj na 19.30 zapraszamy na adorację eucharystyczną z rozważaniem Ewangelii św. Marka.

3. Spotkanie dla chłopców pragnących zostać ministrantem odbędzie się w kościele, w poniedziałek o 16.00.

4. W czwartek przypada doroczna uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. W naszej parafii o 18.00 Msza w intencjach złożonych przy figurze św. Józefa. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki Świętego Patrona.

5. W czwartek spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania rok I rozpocznie się Mszą o 18.00. Informujemy, że Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży udzieli Ks. Biskup Andrzej Siemieniewski w sobotę 25. kwietnia o 17.00.

6. Osoby pragnące skorzystać z pomocy w rozliczeniu formularza PIT – 37 zapraszamy we wtorek od 16.00 do 18.00 do kancelarii parafialnej. Należy przynieść rozliczenie ZUS oraz PIT – 37.

7. Od przyszłej niedzieli , w ramach współpracy z Caritas, będzie można nabyć paschaliki na stół wielkanocny (duże i małe w cenie 6 i 14 zł.) oraz baranki paschalne z czekolady (cena 5 zł).

8. U pana kościelnego można nabyć kartki świąteczne w cenie półtora złotego.

9. Komitet Budowy Kościoła prowadzi zbiórkę na kontynuowanie prac budowlanych. Za wszelkie ofiary oraz modlitwy składamy serdeczne Bóg zapłać.