OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 8. MARCA 2015R.

3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Przeżywamy 3. niedzielę Wielkiego Postu. Niech świadomość mijającego czasu mobilizuje nas do duchowego wysiłku w przygotowaniu do świąt Triduum Paschalnego. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątki: o 5.15, 9.00, 17.15 dla dzieci i 19.30 dla młodzieży. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o 17.00. Po Gorzkich Żalach można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i dekorację wielkanocną. Dzisiaj na 19.30 zapraszamy na adorację eucharystyczną z rozważaniem Ewangelii św. Marka.

2. Zachęcamy chłopców do zostania ministrantem lub lektorem. Spotkanie dla chętnych w kościele w poniedziałek o 16:00. Można również kontaktować się z ks. Grzegorzem.

3. Zapraszamy na modlitwy w duchu TAIZE w czwartek na 20.00, a w piątek na różaniec fatimski po Mszy wieczornej.

4. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania z Żywym Różańcem śladami Ojca Świętego Jana Pawła II na trzydniową pielgrzymkę do Krakowa, Oświęcimia, Łagiewnik, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej oraz do sanktuariów maryjnych w Osiecznej, Częstochowie, Licheniu i Bardo Śląskim. Więcej informacji o pielgrzymkach w gablocie ogłoszeń.

5. Osoby pragnące skorzystać z pomocy w rozliczeniu formularza PIT – 37 zapraszamy we wtorek od 16.00 do 18.00 do kancelarii parafialnej. Należy przynieść rozliczenie ZUS oraz PIT – 37.

6. U pana kościelnego można nabyć kartki świąteczne w cenie półtora złotego.

7. Za tydzień Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę na kontynuowanie prac budowlanych. Za wszelkie ofiary, modlitwy oraz życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

8. Wszystkim Paniom, z racji ich święta, składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Najświętszej, a także pomyślności w odkrywaniu powołania oraz w ubogacaniu świata licznymi charyzmatami, które wypływają z przeżywania piękna kobiecości.