OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19. października 2014r.

29. NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy 29. niedzielę zwykłą w roku liturgicznym. W dniu dzisiejszym o 11.00 w sanktuarium św. Jadwigi w Trzebnicy uroczystości odpustowe, którym przewodniczy Metropolita Lwowski Abp Mieczysław Mokrzycki.
2. Dzisiaj w Kościele powszechnym rozpoczyna się tydzień misyjny, którego wagę podkreślimy modlitwą za kraje misyjne, a w przyszłą niedzielę złożymy swoją ofiarę na tacę na ten cel.
3. Można już pobierać karty wypominkowe, które prosimy składać w kopertach z dokładnym adresem, byśmy mogli je odczytać w wyznaczonych dniach.
4. W piątek o 19.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Ewangelii według św. Marka.
5. W przyszłą niedzielę odbędzie się V Marsz Mężczyzn, pod hasłem „Wolni i odpowiedzialni w Jezusie”. Marsz rozpocznie się Mszą o 13.30 w kościele garnizonowym św. Elżbiety w Rynku.
6. W tym tygodniu wspominamy:
– w poniedziałek św. Jana Kantego, kpł,
– we wtorek bł. Jakuba Strzemię, bpa,
– w środę św. Jana Pawła II, pap.
7. Dzisiaj Komitet Budowy Kościoła prowadzi zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za wsparcie duchowe i finansowe składamy serdeczne Bóg zapłać.