OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 07.09.2014

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy pierwszą niedzielę września oraz 23. niedzielę zwykłą w roku liturgicznym.

2. Zapraszamy wszystkich pragnących zgłębiać wiedzę biblijną na spotkania grupy Effatha, która gromadzi się w każdy poniedziałek po Mszy wieczornej. Pierwsze spotkanie już jutro.

3. W czwartek na Mszę o 18.00 zapraszamy młodzież klas trzecich gimnazjum pragnącą przyjąć Sakrament Bierzmowania. Kandydaci do Bierzmowania „Rok II” będą mieć swoje spotkanie w czwartek 26. września.

4. W piątek o 19.30 wznawiamy cotygodniowe adoracje Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Ewangelii według św. Marka, na które serdecznie zapraszamy.

6. W sobotę przypada 13. dzień miesiąca; po Mszy wieczornej zgromadzimy się z różańcami przy Matce Bożej Fatimskiej.

7. W tym tygodniu wspominamy:
– w poniedziałek święto Narodzenia NMP; zapraszamy na dodatkową Mszę o 9.00,
– w sobotę św. Jana Chryzostoma, bpa i dK,
– w przyszłą niedzielę święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

8. Dzisiaj Komitet Budowy Kościoła prowadzi zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za wszelkie wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.