OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 8. czerwca 2014r.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Przeżywamy niedzielę Zesłania Ducha Świętego. Niech Ten, który dopełnił dzieła misterium Kościoła Świętego, Oblubienicy Pana nieustannie towarzyszy naszemu życiu, ponieważ każdy z nas jest Świątynią Pana.

2. W poniedziałek 2. dzień Zielonych Świąt, święto NMP Matki Kościoła, Msze o 7.00, 9.00 i 18.00.

3. Od poniedziałku rozpoczynamy w Kościele okres zwykły.

4. Zapraszamy na pielgrzymkę do Santiago de Compostela w dniach 15 – 31 lipca po-łączoną z pieszym przejściem (120 km). Informacje na ulotkach wyłożonych w przedsionku oraz na spotkaniu we wtorek 10. czerwca w salce parafialnej po nabożeństwie czerwcowym.

5. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania w czwartek rozpocznie się Eucharystią o 18.00. Również w czwartek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po Mszy wieczornej oraz o 20.00 na modlitwy w duchu TAIZE.

6. W piątek o 19.30 adoracja eucharystyczna z rozważaniem Ewangelii św. Marka.

7. W sobotę o 8.00 wyruszy parafialna pielgrzymka do MB Łaskawej w Krzeszowie.

8. W tym tygodniu wspominamy:
– w poniedziałek bł. Bogumiła,- w środę św. Barnabę, Ap.,
– w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana,
– w piątek św. Antoniego Padewskiego,
– w sobotę bł. Michała Kozala, bp. i m.

9. Za tydzień Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuowa-nie prac budowlanych. Za ofiarność i zrozumienie składamy serdeczne Bóg zapłać.

Komentarze są zamknięte.