OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 6. października 2013r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Dzisiejsza niedziela jest pierwszą miesiąca, a więc adoracyjna. Po Mszy o 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Zachęcamy do wstępowania w grupy różańcowe, by było jak najwięcej osób rozważających tajemnice życia, męki, śmierci i zmartwychwstania Jezusa.

2.    W październiku zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, w dni powszednie o 17.15, a w niedziele o 17.00.

3.    Przyszła niedziela w całym Kościele polskim będzie 13. Dniem Papieskim, przeżywanym pod hasłem: „Jan Paweł II – Papież dialogu”. W przedsionku kościoła przedstawiciele Akcji Katolickiej będą zbierać ofiary na stypendia dla zdolnej, ale ubogiej młodzieży.

4.    W zakrystii można zapisywać się na jubileuszowy koncert z okazji 90. r. urodzin Ks. Kard. Henryka Gulbinowicza, który odbędzie się w środę 16. października o 18.00 w Hali Stulecia.

5.    Przyjmujemy również zapisy na pieszą pielgrzymkę do grobu św. Jadwigi.

6.    Wznawiamy spotkania Ruchu Rodzin Nazaretańskich w każdą środę po Mszy wieczornej.

7.    W każdy drugi czwartek miesiąca zapraszamy na modlitwy w duchu Taize. Najbliższe spotkanie w tym tygodniu 10. października o 20.00 w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu.

8.    Podczas piątkowych wieczorów modlitewnych o 19.30 rozważamy ewangelię według św. Marka.

9.    Dziecięca schola parafialna zaprasza dzieci do swego grona. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 12. października o 16:00.

10.    Nauki Przedmałżeńskie rozpoczniemy w najbliższą sobotę 12. października o 19.00 w salce parafialnej. Planujących zawrzeć małżeństwo prosimy nie odkładać nauk na ostatnią chwilę.

11.    Nabożeństwo Fatimskie w przyszłą niedzielę 13. października po Mszy wieczornej.

12.    W tym tygodniu wspominamy:
– w poniedziałek Najświętszą Maryję Pannę Różańcową,
– w środę bł. Wincentego Kadłubka,

13.    Komitet Budowy Kościoła przeprowadza dzisiaj zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych.
Za ofiary i modlitwę składamy serdeczne Bóg zapłać.

14.    W najbliższą sobotę, 12 października o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie popielgrzymkowe uczestników pielgrzymki do Chorwacji.

Komentarze są zamknięte.