Ogłoszenia duszpasterskie – 22.07.2012r.

1. W dniu wczorajszym została ogłoszona przez Ks. Abpa Mariana Gołębiewskiego decyzja Ojca Św. Benedykta XVI o tym, że Ks. Bp Edward Janiak został mianowany Biskupem Ordynariuszem Diecezji Kaliskiej. Wspierajmy Biskupa nominata modlitwą o obfite błogosławieństwo w posłudze w nowej diecezji.

2. Przypominamy o zapisach na pieszą pielgrzymkę wrocławską. W dniu dzisiejszym oraz w przyszłą niedzielę po Mszach św. o 8.30 i 10.00 w przedsionku kościoła będzie można zasięgnąć bliższych informacji o pielgrzymce. Istnieje również możliwość zapisania się do grupy pielgrzymujących duchowo.

3. W tym tygodniu wspominamy:

  • w poniedziałek św. Brygidę – patronkę Europy;
  • we wtorek św. Kingę;
  • w środę św. Jakuba Apostoła oraz św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Po Mszy św. o 18.00 poświęcenie wszelkich pojazdów. W tym dniu taca przeznaczona będzie na zakup środków transportu dla misjonarzy;
  • w czwartek św. Joachima i Annę – rodziców Najświętszej Maryi Panny.

4. Zwolniły się 2 miejsca na pielgrzymkę wrześniową do Fatimy i Santiago de Compostela. Chętnych prosimy o szybki kontakt.

5. W najbliższą środę przypada patronalne święto naszego Ks. Proboszcza Krzysztofa Hajduna. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy za Dostojnego Solenizanta na Mszę św. nowennową do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18.00.

6. Wszystkim urlopowiczom, wczasowiczom i przebywającym na wakacjach życzymy dobrego odpoczynku i słonecznej pogody, natomiast pracującym życzymy satysfakcji oraz wytrwałości.

Komentarze są zamknięte.