Ogłoszenia duszpasterskie – 20.03.2011r.

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu. Jezus na górze Tabor odsłania przed uczniami swoją chwałę. Oby i nasze serca zapaliły się dziś tęsknotą za ojczyzną niebieską, obiecaną nam przez Pana. Przemieniajmy nasze serca,
by przybliżyło się do nas królestwo Boże.. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

2. Prosimy o zaplanowanie udziału w rekolekcjach wielkopostnych, które rozpoczną się w 5 –tą niedzielę Wielkiego Postu czyli 10-kwietnia. Przeprowadzi je ks. kan. Zbigniew Kulesza.

3. W dniu dzisiejszym Komitet Budowy Kościoła kwestuje na kontynuacje prac budowlanych. Za składane ofiary i przesyłane na konto parafialne serdecznie dziękujemy.!!!

4. Za tydzień Caritas Polska organizuje ogólnopolską zbiórkę- pomoc dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi i fali Tsunami w Japonii. Swoją ofiarę będzie można złożyć do puszek w przedsionku Kościoła.

5. W poniedziałek na godz. 9.00 proszę panów o pomoc przy porządkowaniu terenu budowy Kościoła. Proszę zabrać ze sobą rękawiczki.

6. W piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału we Mszach Świętych i podjęcia Duchowej Adopcji dziecka Poczętego. Każdy z nas może stanąć na straży ludzkiego życia i odpowiedzieć Bogu „tak” , dziękując tym samym za dar własnego życia. Uroczysta Msza Św. o godz. 9.00 i 18.00.
Droga Krzyżowa poranna będzie po skończonej Mszy Św. o godz. 9.00.