Ogłoszenia duszpasterskie – 18.04.2010r.

1. W poniedziałek 19 .IV przypada 5- rocznica wyboru Benedykta XVI na Stolicę Świętego Piotra w Rzymie. Pamiętajmy o Ojcu Świętym w naszej modlitwie.

2. W piątek 23.IV. , św. Wojciecha, głównego patrona Polski.

3. W poniedziałek przypada 19-ty dzień miesiąca. Wieczorna Msza Święta za wstawiennictwem św. Józefa, którego czcimy w figurze Nowodworskiej. Chcielibyśmy uczestnictwem w niej zakończyć ten szczególny czas w naszej Ojczyźnie i po niej poświęcić i posadzić drzewko- symbol upamiętniających ofiary mordów katyńskich i ofiary katastrofy lotniczej w której zginął nasz Prezydent jego małżonka i pozostali ludzie.

4. Przygotowania dzieci do pierwszej Komunii Świętej we wtorek i czwartek w Kościele o godz. 16.30.

5. W środę będą do odbioru stroje komunijne. Rodzice chłopców przyjdą na godz.16.00, dziewczynek na godz.17.00. Do nabycia będą również dodatki do strojów komunijnych.

6. Przygotowania młodzieży do bierzmowania we wtorek i czwartek o godz. 18.00

7. W przyszłą niedzielę, będziemy przeżywać jako Niedzielę Dobrego Pasterza. Będziemy gościć w naszej wspólnocie kleryków z naszego wrocławskiego seminarium duchownego.

8. Pary zamierzające zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy na Dzień Skupienia dla Narzeczonych Miasta Wrocławia, który odbędzie się 12 czerwca br w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej, Patronki małżeństwa i rodzin przy ul. Kruczej we Wrocławiu. Początek o godz. 13.

Zostaw komentarz