Ogłoszenia duszpasterskie – 11.04.2010r.

kir1. Przeżywamy dzisiaj tzw. Niedzielę „Białą” czyli  niedzielę Miłosierdzia Bożego. W naszym Kościele o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego w czasie, której będziemy modlić się w intencji ofiar polskiej inteligencji. Pamiętamy szczególnie dzisiaj o tym, że przed pięciu laty   w wigilię niedzieli Miłosierdzia  odszedł od nas  Ojciec Święty Jan Paweł II. Módlmy się zatem o rychłe wyniesienie  Sługi Bożego do chwały Ołtarzy.  Obchodziliśmy 70 rocznicę mordów Katyńskich. Niestety i tym razem ziemia Katyńska okazała się  być okrutna dla przedstawicieli  Narodu Polskiego, włącznie z Prezydentem p. Lechem Kaczyńskim o których od wczoraj mówimy świętej pamięci. Niech te najbliższe dni będą czasem wyciszenia i głębokiej refleksji nad wartością ludzkiego życia, które oddali za Ojczyznę, przed laty nasi żołnierze, a wczoraj delegacje państwowe. Msza święta za pana Prezydenta i wszystkie ofiary katastrofy odprawiona  będzie we wtorek w światowy dzień ofiar katyńskich o godz.18.00

2. Spotkania  z dziećmi  przygotowującymi się do Komunii Św. we wtorek i czwartek o godz. 16.30. Proszę, by dzieci przyniosły ze sobą książeczki.

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w czwartek o godz. 18.00

Zostaw komentarz