Ogłoszenia duszpasterskie – 17.01.2010r.

1. W najbliższą sobotę 23.01. 2010 r. o godz. 10.00 w naszym kościele jasełka Bożonarodzeniowe przedstawiane przez przedszkolaków z naszego osiedla. Serdecznie zapraszamy.

2. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w naszej plebanii opłatek wigilijny dla liturgicznej służby ołtarza, młodzieży zaangażowanej w scholii, harcerzy i tych którzy chcą się przybliżyć i zaangażować trochę więcej w życie parafialne.

3. W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Świątyni przeprowadzi zbiórkę na kontynuowanie budowy. Bóg zapłać za ofiarność.

4. We wtorek 19- stycznia, Msza Święta o godz. 18.00-tej przy wystawionej figurze św. Józefa Nowodworskiego. Serdecznie zapraszamy.

5. Dzisiaj solidaryzujemy się ludźmi, którzy ucierpieli wskutek trzęsienia ziemi w Haiti. Nasz dar serca pragniemy okazać poprzez ofiary złożone do puszek.