Ogłoszenia duszpasterskie 29.03.2009

1. Dzisiaj przeżywamy piątą niedzielę Wielkiego Postu. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00

2. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE   w naszej parafii rozpoczną się w najbliższy   czwartek..   Przeprowadzi   je   wybitny   kaznodzieja   Ks. Stanisław Golec – Redemptorysta. Programy – zaproszenia    zostały dostarczone do poszczególnych rodzin; parafian. Można też zaopatrzyć się w te programy – zaproszenia przy wyjściu z kościoła.Rekolekcje to czas siejby Słowa Bożego. Przygotujmy glebę naszych serc pod zasiew Bożego Słowa.

3. W piątek Droga Krzyżowa z racji Rekolekcji w innym porządku:

A/, dla Krucjaty Wyzwolenia Człowieka o godz. 5.15
B/, dla dzieci o godz. 16.40, po niej Msza święta
C/, dla dorosłych o godz. 17.30
D/, dla młodzieży o godz. 20.00

4. Spowiedź święta z racji pierwszego piątku miesiąca zostaje przeniesiona na sobotę od godz. 8.00 i od 16.00. Bliższe informacje na programach -zaproszeniach rekolekcyjnych.

Komentarze są zamknięte.