Ogłoszenia duszpasterskie 22.03.2009

1. Dzisiaj przeżywamy czwartą niedzielę Wielkiego Postu. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00

2. W piątek Droga Krzyżowa:

A/, dla Krucjaty Wyzwolenia Człowieka o godz. 5.15
B/, dla dzieci o godz. 17.00
C/, dla dorosłych o godz. 9.00 i 17.30
D/, dla młodzieży o godz. 20.00

3. W najbliższą środę – 25 marca UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA NMP. Uroczysta Msza św. o godz. 18.00.

4. W dzisiejszą niedzielę – jako czwartą miesiąca – Komitet Fundacji Witraży będzie umożliwiał nabycie cegiełek.

5. Panie z ŻYWEGO RÓŻAŃCA przeprowadzają zbiórkę ofiar pieniężnych na kwiaty do Bożego Grobu.

6 Caritas Archidiecezji Wrocławskiej włącza się w organizację ogólnopolskiej akcji charytatywnej – „Jałumużna Wielkopostna”. Z tej racji można wziąć udział w akcji poprzez nabycie skarbonek – włożenie do nich ofiar i przekazanie ich w Niedzielę Miłosierdzia Bożego Caritas Parafialnemu. Skarbonki do nabycia przy wyjściu z kościoła.

7. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE w naszej parafii odbędą się w dniach 2, 3, 4 kwietnia. Przeprowadzi je wybitny kaznodzieja Ks. Stanisław Golec – Redemptorysta. Zamówiona Msza św. w intencji śp. Józefa, Marii i Franciszka, przyjęta na dzień 30 marca na godz. 9.00, zostaje przeniesiona na dzień 2 kwietnia o godz. 9.00.

Komentarze są zamknięte.