OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18.08.2019 r. XX Niedziela Zwykła

 1. 1. Przeżywamy 20 niedzielę zwykłą w roku liturgicznym.
 2. 2. Pragniemy w imieniu rodziców chorego Bartusia gorąco podziękować za wsparcie modlitewne i materialne. Udało się zebrać 13 800 zł, dzięki czemu leczenia Bartosza już niedługo się rozpocznie. Za okazaną pomoc serdeczne Bóg zapłać.
 3. 3. Jutro 19-ty dzień miesiąca, wieczorna Msza Św. w intencjach złożonych przy figurze Św. Józefa.
 4. 4. W sobotę 24.08. po wieczornej Mszy Św. spotkanie organizacyjne osób przygotowujących się do listopadowej pielgrzymki do Ziemi Świętej. W czasie spotkania będzie można wpłacać kolejną transze na pielgrzymkę. Informujemy, że na pielgrzymkę są jeszcze 2 wolne miejsca.
 5. 5. Już dziś informujemy, że tradycyjnie w 2 niedziele września w naszej parafii przeżywać będziemy odpust ku czci Świętej Bożej Opatrzności. W tym dniu zmienione będą godziny odprawiania Mszy Św. Msze Św. o 07.00, 08.30, 10.00 i 12.00 suma odpustowa, 18.00 i 21.00, natomiast nie będzie Mszy o 11.30 i 13.00, a intencje z tych godzin zostaną odprawione na sumie odpustowej o godz. 12.00. Mszy tej będzie przewodniczył Prof. Andrzej Tomko, a homilię wygłosi O. Bogdan – Franciszkanin, Proboszcz z parafii rodzinnej naszego Ks. Proboszcza  w Złotoryi. Już dziś zapraszamy do udziału w odpuście Parafialnym i prosimy o modlitwę.
 6. 6. Komitet Budowy Kościoła przeprowadza zbiórkę ofiar na kontynuację prac w naszym Kościele. Za wsparcie serdecznie dziękujemy.
 7. 7. W tym tygodniu wspominamy:
 • Wtorek – Wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
 • Środę –Wspomnienie św. Piusa X, papieża.
 • Czwartek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.
 • Sobota – Święto św. Bartłomieja, apostoła.

Komentarze są zamknięte.