OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKANOCNA 29.04.2018 r.

1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. Od wtorku rozpocznie się maryjny miesiąc maj. Zachęcamy dorosłych, młodzież i dzieci do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które będą odprawiane w naszym kościele w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele i święta o godz. 17.15.
2. 1 maja obchodzimy wspomnienie św. Józefa, Rzemieślnika. Pamiętajmy tego dnia w modlitwie o ludziach ciężkiej pracy.
3. 3 maja przypada Uroczystość N.M.P. Królowej Polski. Msze Św. tego dnia w porządku niedzielnym. Zachęcamy do dekoracji naszych balkonów flagami w barwach narodowych, Maryjnych i papieskich.
4. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16.00 i na Mszy Św. porannej. W sobotę Msza Św. w intencji wynagradzającej o godz. 7.00, po Niej wspólny Różaniec.
5. Przyszła niedziela jest I niedzielą miesiąca. Po Mszach Św. adoracja Najświętszego Sakra-mentu, a po Mszy Św. o g. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych.
6. Zapraszamy młodzież do wyjazdu na spotkanie młodych na Polach Lednickich, k. Gniezna w dniu 2.06 (sobota). Spotkanie odbędzie się pod hasłem: „Jestem”. Więcej informacji i zapisy u Ks. Piotra.
7. Komitet Budowy Kościoła w przyszłą niedzielę przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.

Komentarze są zamknięte.