OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18.02.2018 r.

1. Przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w piątki Wielkiego Postu o 5.15, 9.00, 17.15 i 19.30 dla młodzieży w kaplicy
M.B. Ostrobramskiej. W każdą niedzielę Nabożeństwo Gorzkich Żali o 17.00 i kazaniem Pasyjnym.
2. Jak co roku do nabycia u pań z Caritasu Paschaliki duże w cenie 14 zł i baranki z białej czekolady do koszyczka i na stół wielkanocny po 5 zł. W przyszłą niedzielę u pań z Różańca Św. będzie można złożyć ofiarę na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu.
3. W przyszłą niedzielę młodzież z Zespołu Szkól Nr 6 (po sąsiedzku) pod przewodnictwem
Ks. Pawła-katechety tej szkoły i przy pomocy Harcerzy z drużyny „IGNIS”, przeprowadzi przed kościołem zbiórkę ofiar na Wrocławskie Hospicjum dla dzieci. Za wsparcie tej akcji dziękujemy.
4. 24 lutego, po mszy wieczornej w salce, odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających w październiku do Ziemi Św. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty i 500 zł wpisowego.
5. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na próbę chóru Triduum Paschalnego, która odbędzie się w środę o godz. 19.00 w salce parafialnej. Serdecznie zachęcamy i prosimy o pomoc.
6. Dziś Komitet Budowy Kościoła przeprowadza zbiórkę na kontynuację prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.
7. Kalendarz liturgiczny:
• czwartek – święto katedry św. Piotra, Apostoła.