OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA ADWENTU 24.12.2017 r.

  1. 1. Przeżywamy IV Niedzielę Adwentu, która łączy się w tym roku z Wigilią Świąt Bożego Narodzenia. Msze Św. niedzielne tylko do Mszy o 13.00. Starajmy się zachować postny charakter tego dnia. Msze Św. Pasterskie o godz. 22.00 i 24.00.
  2. 2. W pierwszy dzień Świąteczny Msze Św. począwszy od 8.30 do 18.00 w porządku niedzielnym. II dzień Świąt Bożego Narodzenia, wspomnienie Św. Szczepana, diakona – Msze Św. jak w niedziele. Czytany będzie list Rektora Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu i wspierać będziemy naszą Uczelnię i Seminarium Duchowne.
  3. 3. W środę w Oktawie Świąt Bożego Narodzenia – Święto św. Jana, Apostoła Ewangelisty. Na wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00 poświęcenie wina i podanie do spożycia. Można przynieść swoje wino i zabrać do domu.
  4. 4. 31 grudnia, w przyszłą niedzielę, ostatni dzień roku. Na każdej Mszy Św. krótkie sprawozdanie Ks. Proboszcza za miniony rok. Jest to także niedziela Św. Rodziny.
  5. 5. W piątek, jeszcze w Starym Roku, udamy się na kolędę przy ul. Jaworskiej i Strzegomskiej. Rozpoczniemy od godz. 16.00. Dzień wcześniej będą powiadamiać ministranci. Kolędę kontynuować będziemy dopiero od 2 stycznia 2018 przy ul. Rogowskiej. Plan podamy za tydzień.
  6. 6. W piątek, 29 grudnia, swoje imieniny będzie obchodził Ks. Dawid, nasz wikariusz. Z powodu kolędy w tym dniu, na Mszę Św. imieninową zapraszamy w sobotę, 30 grudnia, na godz. 18.00. Ks. Dawida polecamy modlitwom wszystkich Parafian.

Komentarze są zamknięte.