OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 05.11.2017 r.

 1. 1. Przeżywamy miesiąc listopad, poświęcony w sposób szczególny pamięci modlitewnej o naszych zmarłych. Zapraszamy na modlitwę wypominkową na godz. 17.15 według następującego planu:
05.11 – niedziela ul. Rogowska Od 34 do 52
06.11 – poniedziałek ul. Rogowska Od 54 do 86
07.11 – wtorek ul. Rogowska Od 88 do 110
08.11 – środa ul. Rogowska Od 112 do 138
09.11 – czwartek ul. Rogowska Od 140 do 176
10.11 – piątek ul. Zemska Od 1 do 14
11.11 – sobota ul. Zemska Od 15 do 21
12.11 – niedziela ul. Zemska Od 22 do 28

Zachęcamy również do tego, aby uczestnicząc w wypominkach pozostać na Mszy Św. wieczornej i przyjąć w intencji swoich najbliższych dar Komunii Świętej.

W poszczególne dni tygodnia można do zakrystii przed wypominkami przynieść imiona swoich zmarłych w dniu w którym możemy być wieczorem, bez względu na podany adres zamieszkania.

 1. 2. W sobotę przypada 11. listopada, 99 rocznica odzyskania niepodległości. Msza Św. z udziałem Harcerzy o godz. 9.00, na którą gorąco zapraszamy. Po Jej zakończeniu przewidziane są śpiewy pieśni legionowych i patriotycznych. Teksty będą wyświetlane na ekranach.
 2. 3. Informujemy, że rocznica I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się w niedzielę, 27 maja 2018 r. na Mszy Św. o godz. 13.00.
 3. 4. Zapraszamy kandydatów na ministrantów na spotkanie w piątek – 10 listopada – o godz. 17.00
  w salce.
 4. 5. Młodzieżowa Wspólnota Ruchu Światło-Życie przy naszej parafii, zaprasza w piątek 10 listopada na godz. 19.00 na wspólne Uwielbienie Pana Jezusa. Zapraszamy dorosłych, młodzież, dzieci z rodzicami, kandydatów do bierzmowania, dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii oraz przeżywające rocznicę komunii oraz wszystkie grupy parafialne. Przyjdźmy, aby jako Wspólnota, modlitwą uwielbiać Pana Jezusa. Zapraszamy.
 5. 6. Przypominamy, że od września działa w naszej parafii chór parafialny. Jeszcze raz pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do włączenia się w to dzieło. Próba odbędzie się w środę o godz. 19.00 w salce.
 6. 7. Zapraszamy wszystkich chętnych dziś, w niedzielę, do wspólnego zwiedzania wystawy o Słudze Bożym Księdzu Franciszku Blachnickim, założycielu Ruchu Światło-Życie i o Słudze Bożym Ks. Aleksandrze Zienkiewiczu „Wujku”, duszpasterzu akademickim, w Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej. Zbiórka o godz. 14.00 przed głównym wejściem do kościoła.
 7. 8. W dniu dzisiejszym Komitet Budowy Kościoła przeprowadza zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać!
 8. 9. W tym tygodniu obchodzimy w liturgii:
 • czwartek – święto rocznicy poświęcenia bazyliki laterańskiej
 • piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
 • sobota – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa.

Komentarze są zamknięte.