OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 29.10.2017 r.

 1. 1. Przeżywamy 30 niedzielę zwykłą – ostatnią niedzielę października. Nabożeństwa różańcowe do wtorku włącznie o godz. 17.15. Prosimy, aby dzieci przyniosły na wtorek plansze z naklejkami. We wtorek rozwiążemy także konkurs na najpiękniejszy różaniec. Prosimy, aby były obecne dzieci, które wykonały różańce
 2. 2. W środę – 1 listopada – przypada radosna Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św.
  w naszym Kościele w porządku niedzielnym. W czwartek – 2 listopada – obchodzimy wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, pamiętajmy o modlitwach za naszych zmarłych i dusze w czyśćcu cierpiące. Msze Św. będą sprawowane o 07:00, 09:00 i 18:00. Zapraszamy również na Uroczyste Nieszpory w intencji zmarłych o godz. 17.15 w kościele. W tym dniu podamy plan modlitw wypominkowych oraz będzie możliwość sprawdzenia tego planu na naszej stronie parafialnej. Modlitwy za zmarłych rozpoczniemy od 3 listopada
  o 17:15. Jeszcze raz zachęcamy do zaopatrywania się w karty wypominkowe, które prosimy wypełniać starannym pismem z podaniem ulicy i dokładnego numeru bloku i mieszkania.
 3. 3. Ze względu na wyjątkowych charakter najbliższych dni można uzyskać odpust zupełny od
  1 listopada w południe do 2 listopada do północy pod następującymi warunkami: nawiedzenie cmentarza, przyjęcie Komunii Św., modlitwa za zmarłych, modlitwa za Ojca Świętego.
 4. 4. Zapraszamy na IV Noc Świętych do parafii NMP Królowej – Pokoju we Wrocławiu-Popowicach, ul. Ojców Oblatów 1, we wtorek – 31 października. Marsz rozpocznie się Eucharystią o godz. 18.00, a następnie przejdziemy w procesji z relikwiami Świętych i Błogosławionych do kościoła św. Jadwigi na Kozanowie. Tam odbędzie się nabożeństwo z ucałowaniem relikwii. Organizatorzy Ojcowie Oblaci proszą, aby zabrać świece, a dzieci zachęcają do przebrania się za ulubionych świętych. Na to wydarzenie zapraszamy także kandydatów do bierzmowania, prosimy potraktować udział w spotkaniu jako przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
 5. 5. W niedzielę – 5 listopada – o godz. 13.00 Msza Św. i spotkanie dla dzieci I-komunijnych
  i ich rodziców.
 6. 6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca listopada. Spowiedź w piątek na Mszy porannej i wieczorem od 16.00. W sobotę zapraszamy na Eucharystię o 7.00 w intencji wynagradzającej, a po niej wspólny różaniec.
 7. 7. Zapraszamy kandydatów na ministrantów na spotkanie w piątek – 3 listopada – po Mszy św. wieczornej.
 8. 8. Przypominamy, że od września działa w naszej parafii chór parafialny. Jeszcze raz pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do włączenia się w to dzieło. Próba odbędzie się w piątek o godz. 19.00. Zapraszamy również Panów, aby chcieli także dołączyć do zespołu.
 9. 9. Zapraszamy do obejrzenia wystawy, pt. „Ks. Franciszek Blachnicki – wychowawca ludzi wolnych” w Centrum Historii Zajezdnia, ul. Grabiszyńska 184. Wystawę o założycielu Ruchu Światło-Życie można oglądać do 12 listopada br.
 10. 10. Komitet Budowy Kościoła w przyszłą niedzielę przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać!
 11. 11. W tym tygodniu obchodzimy w liturgii:
  • środa – Uroczystość Wszystkich Świętych.
  • czwartek – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
  • sobota – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.

Komentarze są zamknięte.