OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 22.10.2017 r.

 1. 1. Przeżywamy 29 niedzielą zwykłą. Dziś obchodzimy także liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. Taca z dzisiejszej niedzieli, na prośbę Episkopatu Polski, przeznaczona będzie na utrzymanie Nuncjatury Apostolskiej w Polsce.
 2. 2. Zbliża się coraz bardziej miesiąc listopad, poświecony modlitwie za zmarłych. Zachęcamy do zaopatrywania się w karty wypominkowe, które prosimy wypełniać starannym pismem
  z podaniem ulicy i dokładnego numeru bloku i mieszkania.
 3. 3. Jutro na godz. 8.30 zapraszamy panów do pomocy przy wniesieniu materiałów budowlanych na II piętro. Prosimy o zabranie stroju roboczego i rękawic. Dziękujemy tym panom, którzy do tej pory pomagali i zachęcamy innych do pomocy. Zapraszamy na jutro.
 4. 4. Przypominamy, że od września działa w naszej parafii chór parafialny. Jeszcze raz pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do włączenia się w to dzieło. Próba odbędzie się w środę o godz. 19.00 w salce. Zapraszamy również Panów, aby chcieli także dołączyć do zespołu.
 5. 5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w czwartek 26 września o 18.00.
 6. 6. Fundacja Vide et Crede św.  Jana  Pawła II  wraz z Ojcami Franciszkanami z Niepokalanowa zapraszają na drugą już odsłonę Międzynarodowego Festiwalu Filmów Niepokalanów 2017 we Wrocławiu, który odbędzie się w dniach od 22 do 27 października w Dolnośląskim Centrum Filmowym, dawne KINO WARSZAWA. Wśród Gości specjalnych wydarzenia zobaczymy m. in. Krzysztofa Zanussiego, Dominikę Figurską, Adama Woronowicza, Radosława Pazurę czy Tomasza Terlikowskiego. Wstęp jest bezpłatny. Szczegóły na stronie: MKFF.PL
 7. 7. Zachęcamy do włączenia się w akcję „Stop Aborcji” organizowaną przez „Fundację Pro – prawo do życia”. W tym celu w zakrystii można złożyć swój podpis popierający to dzieło obrońców życia.
 8. 8. W dniu 25 października br. (środa), w godz. od 10:00 do 17:00 w Zespole Szkół nr 6 we Wrocławiu przy ul. Nowodworskiej przeprowadzona zostanie akcja pt. „Komórkomania”. Każda osoba pomiędzy 18 a 55 rokiem życia, może zarejestrować się jako Dawca szpiku dla pacjentów potrzebujących przeszczepu szpiku m.in. chorych na białaczkę. Potencjalny Dawca na miejscu wypełnia formularz i za pomocą specjalnych pałeczek pobiera sobie wymaz z wewnętrznej strony policzka. Szczegóły tej akcji na plakacie informacyjnym w przedsionku kościoła. Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.
 9. 9. W tym tygodniu wspominamy:
 • sobota – święto Św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

 

Komentarze są zamknięte.