OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15.10.2017 r.

 1. 1. Dzisiejsza niedziela jest 28 niedzielą zwykłą. W Kościele powszechnym rozpoczyna ona Tydzień Modlitwy za Misje. Taca z dzisiejszego dnia przeznaczona jest na ten cel. Gościmy w naszej parafii Ojca Oblata z Popowic, który głosi okolicznościową homilię i rozprowadza kalendarze. Dochód uzyskany z ich sprzedaży przeznaczony jest na misje oblackie.
 2. 2. W dniu dzisiejszym o godz. 1900 w salce obok Kościoła spotkanie dla osób, które zapisały się na przyszłoroczną pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Prosimy zabrać ze sobą paszport i 500 zł wpisowego.
 3. 3. Zbliża się coraz bardziej miesiąc listopad, poświecony modlitwie za zmarłych. Zachęcamy do zaopatrywania się w karty wypominkowe, które prosimy wypełniać starannym pismem
  z podaniem ulicy i dokładnego numeru bloku i mieszkania.
 4. 4. W poniedziałek, 16 października przypada 39 rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na Następcę Św. Piotra. Bądźmy wdzięczni Panu Bogu za ten wielki pontyfikat i za Jego wstawiennictwo za nami przez Panem.
 5. 5. W czwartek przypada 19-ty dzień miesiąca. Modlimy się na wieczornej Mszy Św. przez wstawiennictwo św. Józefa Nowodworskiego.
 6. 6. W przyszłą niedzielę na prośbę Episkopatu Polski taca przeznaczona będzie na utrzymanie Nuncjatury Apostolskiej w Polsce.
 7. 7. W środę zapraszamy serdecznie wszystkich chórzystów na próbę o godz. 19, w salce parafialnej.
 8. 8. W piątek zapraszamy na spotkanie oazowe po wieczornej Mszy Świętej.
 9. 9. Zapraszamy dziewczynki, które śpiewają w scholi dziecięcej na pierwszą próbę w nowym roku szkolnym w piątek o godz. 1530 , w salce parafialnej. Zapraszamy na to spotkanie także wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać w scholi dziecięcej.
 10. 10. Jutro na godz. 830 zapraszamy panów do pomocy przy wniesieniu materiałów budowlanych na II piętro. Prosimy o zabranie stroju roboczego i rękawic.
 11. 11. W tym tygodniu wspominamy:
 • poniedziałek – uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej Patronki Śląska i Archidiecezji Wrocławskiej
 • wtorek – św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
 • środa – święto św. Łukasza, Ewangelisty.
 • piątek – św. Jana Kantego, kapłana.
 • sobota – bł. Jakuba Strzemię, biskupa.

Komentarze są zamknięte.