OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.10.2017 r.

 1. 1.Przeżywamy 27 niedzielę zwykłą, która w Kościele obchodzona jest jako Niedziela Papieska. Jest to XVII dzień Papieski, którego hasło brzmi: „ Idźmy naprzód z nadzieją”. Idę tego dnia jest propagowanie nauczania Jana Pawła II oraz budowanie żywego pomnika naszego Świętego Rodaka, poprzez zbieranie funduszy na stypendia dla zdolnej pochodzącej z ubogich rodzin młodzieży. Za wsparcie serdecznie dziękujemy.
 2. 2.Za tydzień w Kościele powszechnym rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona jest w całości na wsparcie dla Polskich Misjonarzy. Jak co roku gościć będziemy w tym dniu Ojców Oblatów z Popowic, którzy wygłoszą okolicznościową homilię i rozprowadzać będą kalendarze misyjne. Ofiara dobrowolna.
 3. 3.W piątek przypada 13 dzień miesiąca. Po mszy o 18.00 w Kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej, Nabożeństwo Fatimskie.
 4. 4.Przypominamy o Różańcu. Gromadzimy się codziennie o 17.15. Dzieciom i młodzieży przypominamy o konkursie Różaniec dla Maryi. Zapraszamy rodziców, babcie, dziadków, młodzież i dzieci.
 5. 5.Na poniedziałek, na 09.00 zapraszamy Panów do pomocy przy wniesieniu na II piętro materiałów budowlanych. Prosimy o zabranie strojów roboczych i rękawic. Ruszamy z przygotowaniem kolejnych salek na spotkania duszpasterskie.
 6. 6.W czwartek 12 października spotkanie dla Kandydatów do Bierzmowania. Spotkanie rozpoczyna się Eucharystią o 18.00. Przypominamy, że jednym z przygotowań do Sakramentu Bierzmowania jest pielgrzymka do Trzebnicy. Niech kandydaci traktują to jako obowiązek. Zapisy na autokar powrotny u Księdza Piotra w zakrystii do czwartku. Autokar w kwocie 15 zł.
 7. 7.Zapraszamy na modlitwy w duchu Taize w środę o 20:00 do kaplicy adoracji.
 8. 8. W tym tygodniu wspominamy:
 • Poniedziałek – Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa,
 • Środa – Wspomnienie św. Jana XXIII, papieża,
 • Piątek – Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera,

Komentarze są zamknięte.