Dziękczynne grillowanie.

W dniu 16 września w naszej Wspólnocie Parafialnej odbył się dziękczynny grill za Rekolekcje Oazowe. W grillu udział brały wspólnoty Oazy Młodzieżowej z Oławy, Strzelina, Jelcza-Laskowic oraz z Wrocławiu z Muchoboru Małego, Kuźnik i oczywiście nasza Wspólnota, która była gospodarzem. Spotkanie rozpoczęło się wspólną Eucharystią, aby po mszy rozpocząć wspólną integrację i zabawę. Był czas na wspomnienia z rekolekcji, ale także na poznanie się bliżej. Było to dobry czas jaki dał każdemu z nas Pan Jezus. Dziękujemy sobie wzajemnie i mamy nadzieję, że jest to początek budowania jedności i wzajemnej współpracy.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, zapraszamy w każdy piątek na 18.00 na Eucharystię, a po niej spotkanie w salce i nie tylko.