INTENCJE MSZALNE 10-17.09.2017
wrz 12, 2017 Intencje mszalne
NIEDZIELA: 10.09.2017 R. – 23 NIEDZIELA ZWYKŁA, ODPUST PARAFIALNY,
07.00 – +Maria, Antoni Tomczyk,
08.30 – + Helena – 19 r. śm. oraz ++ z rodz. Chmurów i Szyszkowskich,
08.30 – +Janina i Stanisław Długosz – 11 r. śm. oraz + Jan, + Józef Lichończak i ++ z rodz.,
10.00 – + Józef Szczęsny, + Antonina i + Władysław, + dziadkowie z rodz. Walków,
10.00 – + Jadwiga, + Konstanty, + Piotr i ++ z rodz.,
11.30 – W 50-lecie pożycia małżeńskiego Ireny i Zygmunta z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla nich i rodziny,
11.30 – Chrzty,
13.00 – Za parafian,
13.00 – W 20 r. śl. Elżbiety i Grzegorza i za córki Dominikę i Marcelinę z prośbą o Boże błog., dary Ducha Św., opiekę i wstawiennictwo Matki Najświętszej, potrzebne łaski i zdrowie,
13.00 – Stanisław Otorowski – 7 r.śm.,
13.00 – W intencji dziękczynnej w 91 r. ur. Michała, z prośbą o Bożą opiekę na dalsze lata życia.
18.00 – O zbawienie wieczne w niebie dla Sławek, Wiesław Sołtyszczak, + Janina, Władysław Jędrejasz,
21.00 – Michał Miler ( 9 gr)
PONIEDZIAŁEK: 11.09.2017 R.
07.00 – +Genowefa Górska – 30 dzień po pogrzebie, intencja od uczestników pogrzebu,
07.00 – + Krystyna, + Marceli, + Jerzy, + Edward i + Marianna z prośbą o dar nieba,
18.00 – + Michał Miler (gr. 10),
18.00 – + Stanisław Skrzypczyński – w 4 r.śm.,
WTOREK: 12.09.2017 R.
07.00 – + Barbara Konieczna – 30 dzień po pogrzebie, intencja od uczestników pogrzebu,
07.00 – + Michał Miler (gr. 11),
18.00 – + Zenona(f) Różalska,
18.00 – + Anastazja – 15 r.śm., + Stanisław, + Mariusz
ŚRODA: 13.09.2017 R.
07:00 – + Genowefa Górska – int. Od rodzin: KLAJN, BURZAŁA, SŁOTTA,
07.00 – + Michał Miler (gr. 12),
07.00 – Msza dziek.bł. o zdrowie i Boże błog. w rodzinie Kukiełka oraz + Babcię Teresę Kukiełka i za Dusze w czyśćcu cierpiące,
09.00 – + Janina Drozdowska – intencja od koleżanek i kolegów z chóru z Nowego Dworu,
18.00 – Msza św. dziękcz. bł. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
CZWARTEK: 14.09.2017 R.
07.00 – + Michał Miler (gr. 13),
07.00 – + Antoni w 1 r.śm., i ++ z rodziny Urbanowiczów i Szostakiewiczów,
18.00 – + Zbigniew Chęć – 25 r. śm.,
18.00 – + Irena Czechowicz i ++ z rodziny
PIĄTEK: 15.09.2017 R.
07:00 – + Antoni Sacharewicz – 30 dzień po pogrzebie, intencja od uczestników pogrzebu, ,
07.00 – W int. syna Oskara Mycek – w 17 r.ur. z prośbą o potrzebne łaski i mądrość,
18.00 – + Michał Miler (gr. 14),
18.00 – + Antoni – 25 r.śm.,
SOBOTA: 16.09.2017 R.
07.00 – + Michał Miler (gr. 15),
07.00 – + Marcin Więckowski w 30 dzień po pogrzebie, int. od uczestników pogrzebu,
13.30 – Ślubna: Adamczyk, Majchrzyk,
15.00 – Ślubna: Magalas, Czapla.
18.00 – +Marian Michńik
NIEDZIELA: 17.09.2017 R. – 24 NIEDZIELA ZWYKŁA,
07.00 – +Jolanta Sobczak – 11 r.śm. oraz ++ z rodziny,
08.30 – O szczęśliwą oparację o łaskę zdrowia, życia, miłość do Boga i ludzi i wszystko co zgodne z wolą Bożą – int. od pani Ireny,
08.30 – + Jan, Weronika, Antoni, Irena, Tadeusz, Jan, Zofia, Alicja i ++ z rodz.,
08.30 – + Klara i Walenty oraz ++ z rodz.,
10.00 – + Henryk Czajka – 20 r.śm., Władysława(f) i Stanisław Piędziak oraz + Kazimierz,
10.00 – + Władysław Kocznarek – 1 r.śm.,
10.00 – Michał Miler ( gr.16)
11.30 – + Leszek, Maria i Stanisław, Stanisław oraz Boże błog. dla Piotra i łaskę wiary w 30 r.ur.,
11.30 – rez. ,
13.00 – + Janusz Jędras – 5 r.śm., oraz ++ rodzice: Alicja i Józef Wróbel,
18.00 – + Stefan Skrzypek – 3 r.śm., ++ rodzice z obu stron oraz ++ z rodziny,
21.00 – + Stanisław Ostrowski – 7 r.śm.,