OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20.08.2017 R.

20. NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Przeżywamy 20 niedzielę w ciągu roku.

2.    Ks. Arcybiskup Józef Kupny prosi o modlitwę i materialną pomoc dla poszkodowanych w nawałnicach, jakie nawiedziły Polską w ostatnim czasie. Po każdej Mszy św. zbierane są pieniądze, które trafią do poszkodowanych za pośrednictwem Wrocławskiej Caritas.

3.    2 września odbędzie się pielgrzymka do Torunia na dziękczynienie za Radio Maryja. Koszt wyjazdu to około 75 zł. Chętnych do wyjazdu prosimy o kontakt z panem Leszkiem (szczegóły na plakacie w przedsionku). Zostało już tylko 6 wolnych miejsc!

4.    Ks. Piotr zaprasza na wspólny wyjazd na Ślężę – Dolnośląską Górę Tabor, gdzie 9 września odbędzie się Spotkanie Młodych. Zapisy w zakrystii.

5.    Dzisiaj Komitet Budowy Kościoła prowadzi zbiórkę ofiar na rzecz kontynuacji prac budowlanych. Za zrozumienie i wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.    W Dolnośląskim Centrum Filmowym (dawne kino „Warszawa”) jest wyświetlany film „Fatima. Ostatnia tajemnica”. Chętnych do kupienia biletu zbiorowego na 10:30 w najbliższy czwartek (24 VIII) prosimy o zapisanie się w zakrystii.

7.    W tym tygodniu wspominamy:
– w poniedziałek św. Piusa X, papieża, patrona MWSD,
– we wtorek NMP Królowej,
– w czwartek święto św. Bartłomieja Apostoła,
– w sobotę uroczystość NMP Częstochowskiej.

Komentarze są zamknięte.