OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.08.2017 R.

19. NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Przeżywamy 19 niedzielę w ciągu roku, dzisiaj po Mszy o 18:00 nabożeństwo fatimskie. We wtorek zapraszamy na uroczystość Wniebowzięcia NMP, porządek Mszy niedzielny. We wtorek zapraszamy także na apel jasnogórski o 20:30.

2.    Zostało nam niespełna 3 tygodnie wakacji i trzeba już zacząć myśleć o szkolnych zakupach. Nasz Parafialny Zespół Caritas włączając się w akcję „Wyprawka dla Przedszkolaka” w przedsionku kościoła  kwestuje na rzecz wyposażenia tornistrów dzieci najuboższych rodzin, a także 10 tornistrów na Białoruś. Za wsparcie serdecznie dziękujemy.

3.    W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na rzecz kontynuacji prac budowlanych.

4.    2 września odbędzie się pielgrzymka do Torunia na dziękczynienie za Radio Maryja. Koszt wyjazdu to około 75 zł. Chętnych do wyjazdu prosimy o kontakt z panem Leszkiem (szczegóły na plakacie w przedsionku). Zostało już tylko 12 miejsc!

5.    W tym tygodniu wspominamy:
– w poniedziałek św. Maksymiliana Marię Kolbego, kapłana i mę-czennika,
– we wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP,
– w czwartek św. Jacka kapłana.

Komentarze są zamknięte.