OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30.07.2017 R.

17. NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Przeżywamy 17. niedzielę zwykłą w roku liturgicznym. Wyjeżdżającym na urlopy i wakacje oraz gościom, którzy odpoczywają u nas życzymy dużo słoń-ca, radości i dobrego czasu.

2.    Zachęcamy do podejmowania w miesiącu sierpniu czynów abstynenckich. W kaplicy MB Ostrobramskiej, jak zawsze, wystawiona jest Księga Abstynencji, do której prosimy się wpisywać. Zachęcamy również do modlitwy w intencji osób uzależnionych.

3.    W najbliższą środę, 2 sierpnia, z Katedry Wrocławskiej wyruszy kolejna Piesza Pielgrzymka Wrocławska przeżywana pod hasłem „Idźcie i głoście”. Przewod-nikiem Grupy VII będzie ks. Paweł Andrzejewski, który od września podejmie posługę wikariusza w naszej parafii. Można się jeszcze zapisywać w zakrystii.

4.    Od 2 do 12 sierpnia zapraszamy codziennie o 20:30 na Apel Jasnogórski w łączności z Wrocławską Pielgrzymką. Kto chciałby wyjechać 10 sierpnia i na Jasnej Górze przywitać pielgrzymów prosimy o zapisy w zakrystii. Wyjazd od-będzie się, jeśli do soboty 5 lipca zbierze się wystarczająco dużo chętnych by zamówić autobus.

5.    W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca sierpnia. W pierwszy czwartek na Mszy wieczornej modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek okazja do spowiedzi rano o 7:00 i wieczorem od 17:00. W sobotę o 7:00 intencja Mszy św. – wynagradzająca NS NMP, potem wspólny różaniec.

6.    W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca. Po Mszach św. Adoracja Najświęt-szego Sakramentu, a po Mszy o 11:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

7.    W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.

8.    W tym tygodniu wspominamy:
– w poniedziałek św. Ignacego z Loyoli, kapłana,
– we wtorek św. Alfonsa Liguori, biskupa i doktora Kościoła,
– w piątek św. Jana Marii Vianneya, kapłana.

Komentarze są zamknięte.