OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23.07.2017 R.

16. NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy 16. niedzielę zwykłą w roku liturgicznym.

2. W najbliższy wtorek swoje święto patronalne będzie przeżywać Ksiądz Proboszcz Krzysztof. Zapraszamy na Mszę o 18.00 w intencji Dostojnego Solenizanta.

3. Przypominamy, że w lipcu i w sierpniu nie odprawiamy niedzielnej Mszy o 13.00, natomiast do ostatniej niedzieli września odprawiamy Mszę o 21.00. W okresie wakacyjnym okazja do spowiedzi w dni powszednie 20 minut przed Mszą.

4. Zapraszamy na jednodniową parafialną pielgrzymkę do Kalisza i Lichenia w sobotę 12. sierpnia. Koszt 50 zł. Szczegóły w gablocie.

5. Duszpasterstwa Akademickie Wrocławia zapraszają wszystkich maturzystów i studentów na Obóz Adaptacyjny w Białym Dunajcu od 30. sierpnia do 14. września. Więcej na plakacie oraz stronie www.bialydunajec.org.

6. Zapraszamy i zachęcamy  do udziału w 37. Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę od 2. do 10. sierpnia, pod hasłem: „IDZCIE I GŁOŚCIE”. Zapraszamy również tych, którzy pragnęliby uczestniczyć w pielgrzymce duchowej. Zapisy w zakrystii.

7. W tym tygodniu wspominamy:
– w poniedziałek św. Kingę,
– we wtorek św. Jakuba Apostoła oraz św. Krzysztofa – patrona podróżujących. Po Mszy wieczornej na placu przed kościołem odbędzie się poświęcenie pojazdów; zapraszamy z samochodami, motorami, rowerami… Przy okazji poświęcenia pojazdów będzie można włączyć się w akcję „jeden grosz za kilometr” składając ofiarę na zakup pojazdów dla misjonarzy,
– w środę świętych Joachima i Annę, Rodziców NMP,
– w sobotę św. Martę, patronkę gospodyń.

Komentarze są zamknięte.