OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 06.08.2017 R.

18. NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Przeżywamy I niedzielę sierpnia, która jest niedzielą Przemienienia Pańskiego. Po każdej Mszy św. krótka adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy o 11:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2.    Trwa Piesza Wrocławska Pielgrzymka na Jasną Górę. Codziennie, łącznie do soboty, czyli do 12 sierpnia, o godzinie 20:30 w naszym kościele odbywają się na Apele Jasnogórskie, na które zapraszamy. Tutaj można także na bieżąco śledzić najnowsze informacje dotyczące pielgrzymki.

3.    Mija półmetek wakacji. Trzeba będzie zacząć planować szkolne za-kupy. Nasz Parafialny Zespół Caritas pragnie przyłączyć się do akcji „Wyprawka dla Przedszkolaka”. Dlatego w przyszłą niedzielę panie z Caritas w przedsionku kościoła będą kwestować na ten cel. Do sfinansowania mamy również 10 plecaków z przyporami na Białoruś w ramach akcji Archidiecezjalnej Caritas. Za wsparcie dziękujemy.

4.    Komitet Budowy Kościoła przeprowadza zbiórkę ofiar na rzecz kon-tynuacji prac budowlanych. Za wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.

5.    2 września odbędzie się pielgrzymka do Torunia na dziękczynienie za Radio Maryja. Koszt wyjazdu to około 75 zł. Chętnych do wyjaz-du prosimy o kontakt z panem Leszkiem (szczegóły na plakacie w przedsionku).

6.    W tym tygodniu wspominamy:
– w poniedziałek wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego,
– we wtorek wspomnienie św. Dominika, kapłana,
– w środę święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein) dziewicy i męczennicy, patronki Europy,
– w czwartek święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika,
– w piątek św. wspomnienie św. Klary, dziewicy.

Komentarze są zamknięte.