OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 09.07.2017 R.

14. NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy 14. niedzielę zwykłą w roku liturgicznym.

2. Przypominamy, że w lipcu i w sierpniu nie jest odprawiana niedzielna Msza o 13.00. Natomiast do ostatniej niedzieli września odprawiamy Mszę o 21.00. W okresie wakacyjnym okazja do spowiedzi w dni powszednie 20 minut przed Mszą.

3. Komendant Komisariatu Policji Wrocław Fabryczna apeluje, zwłaszcza do osób starszych, mieszkających samotnie, a także do członków ich rodzin: Nie wpuszczajcie do domu nieznajomych, którzy pod różnymi pretekstami pukają do naszych drzwi. Odrzucajcie telefoniczne prośby o przekazanie gotówki jakimkolwiek osobom i instytucjom. W razie konieczności poproście o pomoc zaufanego sąsiada lub kogoś z rodziny, bądź powiadomcie policję pod numerem alarmowym 112. Obdarzenie zbytnim kredytem zaufania osób, których nie znamy może wiele kosztować.

4. Duszpasterstwa Akademickie Wrocławia zapraszają wszystkich maturzystów i studentów na Obóz Adaptacyjny w Białym Dunajcu od 30. sierpnia do 14. września. Więcej na plakacie oraz stronie www.bialydunajec.org.

5. Zapraszamy i zachęcamy  do udziału w 37. Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę od 2. do 10. sierpnia, pod hasłem: „IDŹCIE I GŁOŚCIE”. Zapisy w zakrystii.

6. W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.

7. W tym tygodniu wspominamy:
– we wtorek św. Benedykta, Patrona Europy,
– w środę św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu,
– w czwartek Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; jest to również 13. dzień miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po Mszy wieczornej,
– w sobotę św. Bonawenturę.

Komentarze są zamknięte.