OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 02.07.2017 R.

13. NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Przeżywamy 13 niedzielę zwykłą w roku liturgicznym, która jest jednocześnie pierwszą niedzielą miesiąca lipca. Po Mszy Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek  miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od 17.00.

2.    W czasie wakacyjnym nie odprawiamy niedzielnej Mszy o 13.00, a okazja do spowiedzi w dni powszednie 20 minut przed Mszą o 18.00.

3.    W przyszłą niedzielę odbędzie się parafialna pielgrzymka na spotkanie Rodziny Radia Maryja u Tronu Pani Jasnogórskiej, która wyruszy sprzed kościoła o 5.00 rano. Są jeszcze wole miejsca. Szczegóły w gablocie lub u pana Leszka.

4.    Zapraszamy i zachęcamy  do udziału w 37 Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę od 2 do 10 sierpnia, pod hasłem: „IDZCIE I GŁOŚCIE”. Zapisy w zakrystii, a więcej informacji o pielgrzymce na plakacie w gablocie i ulotkach wyłożonych w przedsionku kościoła.

5.    Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gość Niedzielny” i „Niedziela” oraz nowego numeru miesięcznika „Nowe Życie”. Szczególnie polecamy „Gościa Niedzielnego” w którym znajduje się obszerna relacja z wizyty w naszej parafii Biskupa z Syrii.

6.    Komitet Budowy Kościoła prowadzi dzisiaj zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.

7.    W tym tygodniu wspominamy:
–    poniedziałek – święto św. Tomasza, apostoła.
–    czwartek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
–    sobota – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

Komentarze są zamknięte.