OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25.06.2017 R.

12. NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Przeżywamy 12. niedzielę zwykłą w roku liturgicznym, która jest pierwszą niedzielą wakacyjną. Dzieciom, młodzieży, nauczycielom, katechetom i wychowawcom życzymy dobrego wypoczynku, pięknych słonecznych dni i szczęśliwych powrotów z wakacji.

2.    Przypominamy, że w lipcu i w sierpniu nie będzie odprawiana niedzielna Msza o 13.00. Natomiast do ostatniej niedzieli września odprawiamy Mszę o 21.00. W okresie wakacyjnym okazja do spowiedzi w dni powszednie 20 minut przed Mszą.

3.    Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu, a po 11.30 zmiana tajemnic różańcowych.

4.    Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego na Gądowie zaprasza na koncert symfoniczny chóru i orkiestry z czeskiego Brna, w poniedziałek, 26. czerwca o 19.00. Więcej informacji na plakacie.

5.    Komitet Budowy Kościoła w przyszłą niedzielę przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać. W ostatnim czasie zostało wykonanych 500 metrów kwadratowych posadzki na 2. piętrze budynku parafialnego.

6.    W tym tygodniu wspominamy:
–    w poniedziałek – św. Zygmunta Gorazdowskiego, prezbitera,
–    w środę – św. Ireneusza, biskupa i męczennika,
–    we czwartek – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu swoje imieniny obchodzi Ksiądz Piotr. Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Dostojnego Solenizanta o 18.00. W tym dniu będzie dodatkowa Msza o 09.00,
–    w pierwszą sobotę miesiąca Msza o 7.00 wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi oraz wspólny różaniec.