OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18.06.2017 R.

11. NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy 11. niedzielę zwykłą w roku liturgicznym. Od Uroczystości Bożego Ciała do najbliższego czwartku włącznie trwamy w oktawie. Codziennie po Mszy wieczornej procesja eucharystyczna wokół kościoła. We czwartek poświęcenie wianków i procesja do 4. ołtarzy. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.

2. We wtorek gościć będziemy na Mszy o 18.00 Biskupa Laodycei z Syrii, który wygłosi do nas okolicznościową homilię i przedstawi sytuację tamtejszych chrześcijan. Ofiarą na tacę będzie można wesprzeć tamtejszy Kościół. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za chrześcijan w Syrii.

3. Są już do odbioru panoramiczne zdjęcia z uroczystości Bierzmowania z Ks. Biskupem Jackiem. Cena zdjęcia to 10 zł.

4. Zapraszamy na 26. pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w niedzielę 9. lipca. Więcej informacji w gablocie. Zapisy u p. Leszka.

5.    Duszpasterstwa Akademickie Wrocławia zapraszają wszystkich maturzystów i studentów na Obóz Adaptacyjny w Białym Dunajcu od 30. sierpnia do 14. września. Więcej na plakacie oraz stronie www.bialydunajec.org.

6. Komitet Budowy Kościoła prowadzi dzisiaj zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.

7. W tym tygodniu wspominamy:
– w poniedziałek 19. dzień miesiąca. Na Mszy wieczornej modlić się będziemy
za wstawiennictwem św. Józefa Nowodworskiego,
– w środę św. Alojzego Gonzagę,
– w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze o 7.00, 9.00 i 18.00.
W tym dniu dzieci i młodzież rozpoczynają wakacje. Ze względu na różne godziny apeli w naszych szkołach Msza dziękczynna za miniony rok szkolny o 18.00. Okazja do spowiedzi od 17.00.
– w sobotę uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, głównego Patrona
Archidiecezji Wrocławskiej.

8. Ks. Proboszcz serdecznie pozdrawia wszystkich Parafian z pielgrzymiego szlaku śladami św. Jana Pawła II zapewniając o modlitwie, jak również zaprasza panów na jutro w poniedziałek na 8.00 do pomocy w pracach przygotowawczych przed wylewaniem posadzek.

Komentarze są zamknięte.