OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14.05.2017 R.

5. NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Przeżywamy 5. Niedzielę Wielkanocną, która w naszej wspólnocie parafialnej jest niedzielą pierwszokomunijną. Ponad 170-cioro dzieci po raz pierwszy w życiu uczestniczy w pełni w Ofierze Mszy Świętej. Msze komunijne o 09.30 i 12.00. Nabożeństwa majowe dla dzieci: I grupa o 16.30, II grupa o 19.00. Nabożeństwa majowego o 17.30 wyjątkowo nie będzie, a chętnych prosimy o przybycie na jedno z nabożeństw dla dzieci.

2. Od poniedziałku do piątku dzieci komunijne będą uczestniczyły w Mszy wieczornej i nabożeństwie majowym w ramach Białego Tygodnia. Zachęcamy również rodzeństwo, rodziców, babcie i dziadków oraz krewnych dzieci do wspólnego udziału w Mszach i nabożeństwach.

3. Serdecznie zapraszamy w przyszłą niedzielę o 19.00 na koncert zatytułowany „Mój miły jest mój! A ja jestem jego!”, oparty na fragmentach Pieśni nad pieśniami, w wykonaniu zespołu wokalnego Cantus Animae. W programie utwory kompozytorów z różnych epok, od renesansu po współczesność.

4. Drodzy Bierzmowani, do nabycia jest grupowe zdjęcie z Ojcem Biskupem Jackiem z uroczystości Bierzmowania. Zdjęcie można zobaczyć w gablocie ogłoszeń, zapisy w zakrystii, koszt 10 zł.

5. Są jeszcze wolne miejsca na trzydniową pielgrzymkę śladami św. Jana Pawła II do Ludźmierza, Zakopanego, Kalwarii Zebrzydowskiej, Krakowa i Łagiewnik. Szczegóły w gablocie.

6. Czwartego czerwca odbędzie się w naszej parafii festyn. Chętnych do współpracy zapraszamy na spotkania w czwartki po wieczornej Mszy w sali nad garażami. Osoby lub zespoły, które chciałyby się jakoś pokazać (taki nasz „Mam Talent”), prosimy o zgłaszanie się mailowo lub osobiście do ks. Grzegorza.

7. Młodzieżowy Dom Kultury Fabryczna zaprasza na Rodzinny Festyn Sportowy – „Familijna sobota” w najbliższą sobotę od 12:00 do 16:00 przy SP 113.

8. Komitet Budowy Kościoła w przyszłą niedzielę przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.

9. W tym tygodniu wspominamy:
•    w poniedziałek swoje imieniny przeżywają Panie Zofie. Wśród nich jest Pani Zofia Socha, Zelatorka Różańca Świętego. Wszystkim Paniom Zofiom składamy serdeczne życzenia z darem modlitwy,
•    we wtorek – św. Andrzeja Bobolę, prezbitera i męczennika, Patrona Polski.

Komentarze są zamknięte.