OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26.03.2017 R.

4. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTULAETARE

1.    Przeżywamy 4 niedziele Wielkiego Postu. Już za tydzień rozpoczniemy w naszej Wspólnocie Parafialnej Rekolekcje Wielkopostne. Polecajmy w naszych modlitwach Ojca Andrzeja – Misjonarza Syberii oraz nas samych, prosząc o Dary Ducha Świętego, byśmy byli żyzną rolą dla ziarna Słowa Bożego.

2.    Zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

3.    Dzisiaj  niedziela Hospicyjna. Młodzież z naszej szkoły kwestuje  na potrzeby związane z utrzymaniem hospicjum dla  Nieuleczalnie Chorych. Za zrozumienie i ofiarność serdeczne Bóg zapłać!

4.    W przyszłą niedziele po Mszy o 11.30 zmiana Tajemnic Różańcowych, a w sobotę Msza Święta poranna o 07.00 wynagradzająca , a po niej Wystawienie Najświętszego Sakramentu  i wspólny Różaniec.

5.    W poniedziałek i czwartek  o 19.00 próba scholi przygotowującej śpiewy na Triduum Paschalne. Zapraszamy do włączenia się i uwielbienia Pana Boga swoim śpiewem.

6.    Przypominamy, że 29 marca o 19:00 w Magnolii można obejrzeć film „Wyklęty”. W ramach wyjścia grupowego płacimy za bilet 12zł po podaniu hasła „Nowy Dwór”.

7.    W naszej parafii powstaje Parafialny Zespół Caritas. Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w tę inicjatywę i niesienia innym pomocy na zebranie założycielskie jutro (27 marca) do salki obok kościoła po wieczornej Mszy.

8.    Wyjątkowo w tym tygodniu spotkanie Kręgu Biblijnego Effatha zostaje przeniesione na wtorek po wieczornej Mszy św.

9.    Młodzież naszej parafii zapraszamy do wspólnego udziału w Niedzieli Młodych 9 kwietnia na Ostrowie Tumskim. Więcej informacji u Księdza Piotra.

10.    W przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą  miesiąca kwietnia, zatem Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę  ofiar na ten cel. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Komentarze są zamknięte.