OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12.03.2017 R.

2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.    Przeżywamy 2 niedzielę Wielkiego Postu. Zachęcamy do włączenia się we właściwe dla tego czasu nabożeństwa, przez które przygotujemy się do przeżywania Triduum Paschalnego.

2.    Jutro 13 dzień miesiąca. Po Mszy wieczornej Nabożeństwo Fatimskie połączone z Nowenną do Matki Boskiej Fatimskiej w stulecie Objawień. Zapraszamy.

3.    Wspólnota Żywego Różańca rozprowadza małe i duże paschaliki na stół wielkanocny oraz baranki z białej czekolady do koszyczka na święconkę. Można tam również złożyć ofiarę na zakup kwiatów do Bożego Grobu.

4.    Próba scholii przygotowującej śpiewy na Triduum Paschalne w środę po Mszy wieczornej. Zapraszamy chętnych parafian, którzy chcieliby włączyć się w to dzieło.

5.    Zapraszamy chłopców w każdym wieku do zostania ministrantem lub lektorem. Zbiórki dla chętnych w kościele w czwartki o godz. 15:45. Gdyby ta godzina komuś nie odpowiadała, prosimy o indywidualny kontakt z ks. Grzegorzem.

6.    Przypominamy, że 23 marca w naszej świątyni o godz. 19:00 koncert Uwielbienia Pana Boga za dar życia: „Jutrznia za Nienarodzonych”. Patronat nad koncertem objął Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny. Prosimy o zaplanowanie swojego udziału. Zachęcamy do rodzinnego przyjścia i dziękczynienia za dar życia.

7.    Rekolekcje Wielkopostne dla Służby Zdrowia: „Przecudowny dar życia” odbędą się w kościele parafialnym p.w. św. Franciszka z Asyżu przy ul. Borowskiej 174 we Wrocławiu. Rekolekcje poprowadzi ks. dr hab. Dariusz Oko, pracownik Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II, duszpasterz lekarzy w Archidiecezji Krakowskiej.

8.    W czwartek zapraszamy kandydatów do Bierzmowania na Mszę wieczorną i próbę liturgiczną przed Sakramentem Bierzmowania. Przypominamy także, że udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach jest dla nich obowiązkowy.

9.    Oaza młodzieżowa naszej Parafii zaprasza młodzież od 6 klasy podstawowej oraz studentów na spotkania Ewangelizacyjne w piątek po Drodze Krzyżowej dla młodzieży. W czasie spotkania rozważamy Ewangelię św. Łukasza.

10.    Komitet Budowy Kościoła w przyszłą niedzielę przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.

Komentarze są zamknięte.