OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19.02.2017 R.

7. NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

1.    Przeżywamy 7 niedzielę zwykłą w roku liturgicznym. Podczas każdej Eucharystii, ale szczególnie dziś w niedzielę zostajemy obdarowani Słowem Bożym. Dziś w Ewangelii Jezus uczy nas o miłości względem  bliźniego. Zastanówmy się jak jest z naszą miłością do bliźniego? Może nie potrafimy przebaczyć i pojednać się z drugim, bo nie potrafimy otworzyć się na miłość i miłosierdzie Boże.

2.    Informujemy że są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Lwowa i okolic. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy Świętej.

3.    Dzisiaj Komitet Budowy Kościoła prowadzi zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać!

4.    W tym tygodniu wspominamy:
•    Środa, Święto katedry św. Piotra Apostoła

Komentarze są zamknięte.