OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12.02.2017 R.

6. NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

1.    Przeżywamy 6 niedzielę zwykłą w roku liturgicznym. Niedziela jest dla nas zawsze okazja do rozpoczęcia nowego tygodnia z Bogiem. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy ferie zimowe, pamiętajmy w czasie odpoczynku o modlitwie i wspólnej niedzielnej Eucharystię.

2.    Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Lwowa i okolic organizowaną przez naszą Parafię. Zapisy dziś i w przyszłą niedzielę po każdej Mszy w zakrystii.

3.    Jutro 13 dzień miesiąca – zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które rozpoczyna Nowennę przed stuleciem Objawień Fatimskich w naszej Archidiecezji. Hasłem Nowenny jest „ Aby Maryja była bardziej znana i miłowana”. Nowenna będzie odprawiana w każdy 13 dzień miesiąca zaczynając od miesiąca lutego do października.

4.    Komitet Budowy Kościoła w przyszłą niedzielę przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać!

5.    W tym tygodniu wspominamy:
•    wtorek, Święto świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa – patronów Europy.

Komentarze są zamknięte.