OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30.10.2016 R.

31. NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Przeżywamy ostatnią niedzielę października. Niedziela ta kończy tydzień modlitw misyjnych. Dzisiejsze  ofiary składane na tace są przeznaczone na pomoc i wsparcie misjonarek i misjonarzy na całym świecie.

2.    We wtorek przypada radosna Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w naszym Kościele w porządku niedzielnym. W środę obchodzimy wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, pamiętajmy o modlitwach za naszych zmarłych i dusze w czyśćcu cierpiące. Msze Św. będą sprawowane o 07:00, 09:00 i 18:00. W tym dniu podamy plan modlitw wypominkowych oraz będzie możliwość sprawdzenia tego planu na naszej stronie parafialnej. Modlitwy za zmarłych rozpoczniemy od 6 listopada o 17:15.

3.    Ze względu na wyjątkowych charakter najbliższych dni można uzyskać odpust zupełny od 1 listopada w południe do 2 listopada do północy pod następującymi warunkami: nawiedzenie cmentarza, przyjęcie Komunii Św., modlitwa za zmarłych, modlitwa za Ojca Świętego.

4.    Zapraszamy na III Noc Świętych do parafii NMP Królowej – Pokoju we Wrocławiu-Popowicach, w poniedziałek 31 października. Marsz rozpocznie się nieszporami o godz. 19.00, a następnie przejdziemy w procesji z relikwiami Świętych i Błogosławionych do kościoła św. Jadwigi na Kozanowie. Tam Msza św. i ucałowanie relikwii. Organizatorzy Ojcowie Oblaci proszą, aby zabrać świece, a dzieci zachęcają do przebrania się za ulubionych świętych.

5.    Przypominamy o planowanej pielgrzymce do Krakowa – Łagiewnik na Uroczystość Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Zapisy prowadzi Pani Zofia z Żywego Różańca po wieczornej Mszy. Telefon kontaktowy na tablicy ogłoszeń. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania.

6.    Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na modlitwę i spotkanie w pierwszy czwartek listopada o 18:40.

7.    Wspólnota Ruchu – Światło Życie zaprasza wszystkich parafian, szczególnie młodzież oraz wszystkie wspólnoty parafialne na wspólną Eucharystię i Adorację Najświętszego Sakramentu w pierwszy piątek miesiąca listopada. Rozpoczynamy o 18:00 Eucharystią, a po niej Adoracja.

8.    W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca listopada. Spowiedź w piątek na Mszy porannej i wieczorem od 16:00. W sobotę zapraszamy na Eucharystie o 07:00 w intencji wynagradzającej, a po niej wspólny różaniec.

9.    Komitet Budowy Kościoła w przyszłą niedzielę przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać!