OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 09.10.2016 R.

28. NIEDZIELA ZWYKŁA – XVI DZIEŃ PAPIESKI

1.    Dziś w Kościele przeżywamy 28. niedzielę zwykłą w roku liturgicznym. Dziś również obchodzimy XVI Dzień  Papieski pod hasłem: „Bądźcie świadkami miłosierdzia”, którego ideą jest budowanie żywego pomnika św. Jana Pawła II w postaci fundowania stypendiów dla zdolnej, pochodzącej z ubogich rodzin młodzieży. Swoją ofiarę na ten cel będzie można złożyć do skarbony.

2.    Zarezerwowaliśmy bilety na seans filmu „Wołyń” w Magnolii we wtorek o 19:15. Chętnych prosimy o zapisanie się w zakrystii. Cena biletu: 12 zł.

3.    W sobotę 15.10. o godz. 06:00 sprzed Katedry Wrocławskiej wyruszy piesza pielgrzymka do Grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Chętnych prosimy o zapisy w zakrystii u ks. Piotra do środy.

4.    Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na rekolekcje dla małżeństw oraz zachęca do udziału 15.10. w Częstochowie w spotkaniu modlitewnym „ Wielka Pokuta” . Więcej informacji w gablocie.

5.    W miesiącu październiku zapraszamy na wspólny różaniec, szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. oraz kandydatów do Bierzmowania, codziennie o 17:15.

6.    Zapraszamy na modlitwy w duchu Taize połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu w czwartek o 20.00 do kaplicy adoracji.

7.    Wszystkich, którzy pragną modlić się śpiewem i ubogacać nim Liturgię zachęcamy, aby dołączyli do naszej młodzieżowej scholi. Zapraszamy na spotkanie po niedzielnej Mszy o 10.00 w zakrystii.

8.    Zapraszamy młodzież, która chciałaby się włączyć we wspólnotę jaką jest Ruch Światło – Życie. Spotkanie w piątek rozpocznie się Mszą o 18.00.

9.    Jeśli chcesz lepiej poznać Pismo Św. zapraszamy Cię na spotkania Kręgu Biblijnego Effatha w każdy poniedziałek po wieczornej Mszy do sali nad garażami.

10.    Cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 113 bardzo prosi o zagłosowanie na Wrocławski Budżet Obywatelski na projekt 323 – budowa boiska do siatkówki. Szczegóły tej inicjatywy w gablocie. Głosować można tylko do jutra!

11.    Komitet Budowy Kościoła w przyszłą niedzielę przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać!

12.    W tym tygodniu wspominamy:
•    W czwartek bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana,
•    w sobotę św. Teresę od Jezusa, dziewicę i doktora Kościoła

Komentarze są zamknięte.