OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25.09.2016 R.

26. NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Przeżywamy 26. niedzielę zwykłą w roku liturgicznym. Dzisiaj ostatni raz w tym roku odprawiamy niedzielną Mszę o 21.00.

2.    Od soboty rozpoczynamy miesiąc poświęcony szczególnej czci Królowej Różańca Świętego. Zapraszamy na wspólny różaniec, szczególnie dzieci i młodzież, codziennie
o 17.15.

3.    Wielu z nas spotyka się z Panem Jezusem w Kaplicy Adoracji, ale bywa, że jest On tam sam. Od października w kaplicy będzie wyłożony segregator, w którym można się będzie zapisać na konkretny dzień i godzinę, tak, by zawsze ktoś czuwał przed Panem.

4.    Zapraszamy chłopców do zostania ministrantem lub lektorem. Zbiórka dla chętnych odbędzie się w kościele w poniedziałek o 16:00. Gdyby ta godzina komuś nie odpowiadała, prosimy o indywidualny kontakt z Ks. Grzegorzem. Zapraszamy także na pierwsze spotkanie scholi dziecięcej „Rozśpiewane Anioły” w sobotę o 11:30 do Sali nad garażami.

5.    Jeśli chcesz lepiej poznać Pismo Św. zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego Effatha w każdy poniedziałek po wieczornej Mszy do sali nad garażami.

6.    Cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 113 bardzo prosi o zagłosowanie na Wrocławski Budżet Obywatelski na projekt 323 – budowa boiska do siatkówki. Głosować można poprzez Internet na stronie www.wroclaw.pl/wbo oraz w bibliotece przy ul. Chociebuskiej. Głosowanie trwa od 30. września do 10. października. Szczegóły tej inicjatywy w gablocie.

7.    Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Barda Śląskiego, która jest planowana na dzień 8. października. Więcej informacji w gablocie.

8.    Zapraszamy młodzież, która chciałaby się włączyć we wspólnotę jaką jest Ruch Światło – Życie. Spotkanie w piątek rozpocznie się Mszą o 18.00.

9.    Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium Św. Jadwigi w Trzebnicy w sobotę 15. października, pod hasłem: „Przyszedłem rzucić ogień na ziemię…”. Zapisy na pielgrzymkę oraz autobus powrotny w cenie 15 zł po każdej Mszy w zakrystii.

10.    Komitet Budowy Kościoła w przyszłą niedzielę przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych. A dzisiaj przy wyjściu z kościoła wolontariusze z Akcji Katolickiej zbierają datki na wsparcie poszkodowanych w ostatnim trzęsieniem ziemi we Włoszech. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać!

11.    W tym tygodniu wspominamy:
•    we wtorek św. Wincentego à Paulo, prezbitera,
•    w środę św. Wacława, męczennika,
•    w czwartek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; w tym dniu imieniny obchodzi Ks. Michał, którego polecać będziemy podczas Eucharystii o 18.00,
•    w piątek św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.

Komentarze są zamknięte.